Посвята у студенти Лебединського медичого училища імені професора М.І. Сітенка

     31 серпня 2017 року наше училище урочисто посвятили учорашніх абітурієнтів у студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка! Для першокурсників – це незабутня подія, яка відкриває в їх житті абсолютно нову сторінку. Наше училище – це велика дружна родина, яка об'єднала всіх у єдине ціле. У нас панують довіра і повага, а мудрі викладачі-наставники передають багатогранний досвід і знання своїм студентам.

       Першокурсників зі сцени урочисто театралізованим виступом вітали студенти-старшокурсники. Вони перевтілилися в Гіппократа, Лікаря, Сесію, Стипендію, Науку, Ключ знань, Залікову книжку, студентський квиток.

           По наказу Сесії, одівши білі халати, уже нинішні першокурсники змінили свій статус зі вчорашніх школярів на сьогоднішніх студентів-медиків. Впевнені, що батьки, друзі, рідні й близькі, які радили вступати до училища, дали дуже правильні поради.

        Пройшовши символічні випробування, студенти першокурсники  склали Клятву, яку від їхнього імені зачитала Єлізавета Борисенко. Найрідніші люди-батьки вітали своїх дітей з початком студентського життя і навчання, що прозвучало від мами Ольги Калініченко . Відзвучав Гімн училища і до слова вітання запросили директора  училища Олександра Удодіка.

      Виступ Олександра Дмитровича надихнув першокурсників на навчання і здобуття професії та наголосив, що для них наступають найкращі часи – студентство, які вони будуть багато та довго згадувати.