Лебединське медичне училище імені професора М.І.Сітенка вирушило у дводенний похід до села Курган

   З приходом літа знову виникло бажання сонця, доріг, легкої  втоми. І традиційно, викладацький і студентський колектив Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка вирушив у дводенний похід до села Курган.

Детальніше

«День сміху»

   Перший день квітня у більшості асоціюється зі сміхом, розіграшами, жартами й, звичайно ж, із неймовірно веселим настроєм. Розважальний захід «День сміху» з таким же настроєм відбувся в нашому училищі.

Детальніше

Фестиваль «Молодь обирає здоров'я»

«МИ  ОБИРАЄМО ЗДОРОВ’Я!»- такий девіз  студентів  училища.

  Вас вітають студенти Лебединського медичного училища імені проф.. М.І.Сітенка на училищному фестивалі «Молодь обирає здоров'я».

Детальніше

"Міс училища - 2017"під гаслом «Файна україночка»

   В Лебединському медичному училищы імені профессора М.І.Сітенка пройшов конкурс краси і грації  "Міс училища - 2017"під гаслом «Файна україночка».

В ньому прийняли участь 9 учасниць. На перший конкурс «Дефіле» учасниці вийшли в національному одязі.

Детальніше

Похід Лебединського медичного училища імені профессора М.І.Сітенка

   Студент Лебединського медичного училища імені профессора М.І.Сітенка побували в  поході. Розпочали його мітингом і урочистостями, присвятивши 72-й річниці з  Дня Перемоги.

Детальніше

Флешмоб «Україна понад усе»


   У спортивній залі  Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка за ініціативи училища та підтримки міського голови і відділу освіти Лебединського міськвиконкому, відбувся міський флешмоб «Україна понад усе»,  який пройшов в рамках проведення заходів, присвячених 26-річчю Незалежності України.

Детальніше

"Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс"

  У ці дні ми привертали увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 млн. 100 тис. наших співвітчизників і жителів інших держав. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову. В Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка відбувся захід "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс".

Детальніше