Християнський камерний ансамбль з міста Мерефа

     «Праведный верой жыв будет» - слова, що є витягом з Біблії стали лейтмотивом  заходу, який пройшов в нашому училищі. На зустріч зі студентами-медиками приїхав  християнський камерний ансамбль з міста Мерефа  Харківської області.
Детальніше

Привітання учасників ТОВ "Мрія"

     Вже традиційно  щороку  студенти-волонтери Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка приходять в ТОВ «Мрія», щоб привітати, подякувати, підтримати всіх його учасників.

Детальніше

День української писемності та мови

        6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться:“Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця”.

Детальніше

Краща маніпуляційна медсестра: другий етап.

     Медик - він покликаний  стояти на варті здоров”я людини. Тому поряд із навчанням у Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка  проводиться багато професійних конкурсів, один із яких  нещодавно також зібрав медиків.
Детальніше

Фінансова інформація: Штатний розпис ; Звіт про надходження і використання коштів за 9 місяців; Кошторис зі змінами; Помісячний план використання бюджетних коштів

Штатний розпис на 2017 рік;
Звіт про надходження і використання коштів за 9 місяців 2017 року;
Кошторис Лебединського медичного училища на 2017 рік зі змінами;
Помісячний план використання бюджетних коштів на 2017 рік.


Детальніше

Ранкова зірка - 2017

     Творчі, креативні, талановиті студенти першого курсу училища прийняли участь у конкурсно-розважальній програмі «Ранкова зірка». Це були групи 1 мА, 1 фА, 1 фБ. Захід проходив згідно затвердженого Положення і учасники змагалися у певних номінаціях.
Детальніше

Краща маніпуляційна медсестра: перший етап.

     В Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка відбувся конкурс професійної майстерності  з ін’єкційної техніки серед студентів  4-х курсів  спеціальності лікувальна справа. Це був перший етап  щорічного училищного конкурсу «Краща муніпуляційна медсестра». 
Детальніше

День відкритих дверей

Гостино відкрило двері Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка  своїм майбутнім абітурієнтам,  для яких  ми  провели День відкритих дверей
Детальніше

День українського козацтва

     Одразу три свята відзначили в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка – Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і дуже молоде - День Захисника Вітчизни.

Детальніше