Традиційний похід до с. Пристайлове

      Мені здається, що немає людини, яка не любила б походи на природу. Питання «іти чи ні» в училищі не стояло, бо похідний досвід, як одноденний так і дводенний, у Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка величезний. А цьогорічний похід без перебільшення був особливий, бо присвятили ми його славному 80-річному ювілею нашого училища і дню фізкультурника. В цьому нам сприяла сама погода, природа і гарний настрій. Студенти всіх курсів разом з адміністрацією училища та викладачами вирушили швидкою пішою ходою до села Пристайлове. Звичайно ж, на призначеному, просто казковому місці, по прибуттю відбулася урочиста лінійка. Кожна група з молодіжним запалом представляли свої стін газети під загальною назвою «Моє рідне училище» та в патріотичному пориві виконали Гімн училища, отримали настанови від директора Олександра Дмитровича Удодіка.
      Одна з табірних родзинок цього походу було облаштування похідного містечка та правильне встановлення наметів з яким студентство впоралося добре. Продумана цікава програма була гарною і повчальною. Ми, як завжди, поєднали приємне з корисним. Незабутньо-смачні фірмові польові каші варили обрані кашовари груп, готуючись виграти в смачному конкурсі.
      Інші студенти змагалися в спортивних естафетах та приймали участь і навчалися у майстер-класах по серцево-легеневій реанімації, десмургії, зупинці кровотечі, транспортуванні на лямках, прикладній фізкультурі, ситуативному моделюванні, наданні першої домедичної допомоги, військово-медичній підготовці, виготовленні емблеми училища з підручних матеріалів. Першокурсникам, звичайно, було важко та вони намагалися у всьому наслідувати старшокурсників і я вам скажу – вдало. Природа надихала,допомагала. А в ній потрібно все і, навіть докучливі комарі, комашки та коники-стрибунці.


      Поглянули на годинник , а там уже і час додому. Швидко як !!! Це тому, що кожна похідна хвилина була доречно розпланована.
      А тепер – саме головне! Ми з 100 відсотковою впевненістю можемо сказати, що похід, присвячений 80-річному ювілею медичного училища удався. Море позитивних вражень, емоцій і отриманих навичок в майстер-класах.