Обласний науковий пікнік

80-річчю Лебединського медичного училища присвячує ться


     Вже втретє в Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка пройшов «Науковий пікнік». Цього року він, в тім як і завжди, проходив у «Молодіжному» сквері і був присвячений 80-річчю нашого училища, набувши рівня обласного за підтримки обласного управління молоді і спорту.
     На святі науки були присутні студентський та викладацький колективи училища, до нас завітали вельмишановні гості: заступник міського голови Олена Василівна Кірєєва, начальник відділу освіти міськвиконкому Володимир Васильович Доценко, гості із Сумського медичного коледжу, Глухівського, Конотопського, Шосткинського медичних училищ, найближчі наші сусіди-представники студентства та викладачі Лебединського педагогічного училища, обласне Товариство Червоного Хреста, учні шкіл міста та молодь. Після урочистого відкриття «Наукового пікніка» команди-учасники з училищ і шкіл представили себе і відбули на місця локації для ознайомлення  і участі у майстер-класах, стендових доповідях, вікторинах, дослідах, науковому квесті, навичках надання першої домедичної допомоги, науково-популярному лекторії, де змогли побувати, побачити, почитати, навчитися, зробити, намалювати. На пікніку бажаючі  знайшли поради практичного психолога, пройшли експрес-курс англійської та польської мов, відвідали тренінгові заняття. Цікавим було ознайомлення з основними відкриттями в області медицини ХХ, ХХІ століть, з фактами «Цей день в історії». У відведених місцях, хто цікавився, міг визначити свою групу крові, виміряти тиск, навчатися визначати рівень нітратів у овочах і фруктах.
    Працювали на заході групи за інтересами  «Мистецтво віршування» та «Ми – музиканти!». Всім було приємно відвідати фітовітальню, де і чаєм  з пиріжками частували, і розповідали про цілющі властивості лікарських трав.
     Нагородою найменшим учасникам «Наукового пікніка» було участь у цікавій вікторині, де вони за кожну правильну відповідь отримували м'які іграшки. Найрозумніші отримали їх цілі оберемки і з блиском в очах хизувалися перед однолітками.
      Активно, позитивно і завзято всі учасники дійшли від старту до фінішу . Зібравшись знову разом на стартовому рубежі наші гості подарували медичному училищу музичні номери та  душевні вітання з ювілеєм. В заключному етапі зустрічі, під оплески глядачів, директор училища Олександр Дмитрович Удодік  вручив командам учасникам  нагороди, сертифікати, відзнаки та подарунки.  Нам приємно, що лаври першості посіла команда Сумського медичного коледжу.  Заключна пісня зібрала всіх у дружній студентсько-викладацький хоровод. Подякувавши всім за  участь і підготовку такого широкомасштабного заходу молодь пішла обмінюватися набутими знаннями  і ділитися враженнями.

Чи сподобалося Вам на Науковому пікніку?