Лебединському медичному чилищу - 80 років!

     Свій значимий ювілей відсвяткувало Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка. Не одне покоління педагогів, лаборантів, працівників упродовж 80 літ будували цей «храм науки». Усіх, чиї краплини серця залишились у стінах ЛМУ, усіх, хто серцем не байдужий, ми запросили на святкування, яке розпочалося конференцію, де зустрілися нинішні студенти, випускники та гості. Після неї всі були запрошені в приміщення районного будинку культури.
     Тут у фойє розкрила свої талановиті обрії виставка робіт студентів і викладачів. Після реєстрації гостей вітали студенти, викладачі запрошували до зали. Присутні мали можливість до початку свята поспілкуватись, бо багато з них роками не бачились, а їм було що пригадати.
     Урочисте дійство продовжувалося в актовому залі. Педагоги і студенти показали себе ще й справжніми акторами! Ми разом перегорнули сторінки історії, зачитали вітальні адреси та цікаві накази по училищу , починаючи з 1948 року.
       Відкрив урочисті директор училища. Його вітання завершилися виконанням Гімну училища 80 студентами.
       І в день свята ми не могли не згадати тих викладачів, кого пам’ятаємо, тих, кого, нажаль, немає поруч з нами.
     Присутність високоповажних гостей додавало святу ще більшої урочистості, бо родина Лебединського медичного училища приймала дорогих гостей, яких знає і шанує Україна, які з великою повагою ставляться до нашого навчального закладу. Всіх неможливо перелічити!!! Нас вітали професори, проректори, доктори медичних наук, Заслужені лікарі України, кандидати медичних наук, головні лікарі, Заслужені діячі науки та техніки України, доценти, керівники охорони здоров'я та освіти, директори та представники Сумського базового медичного коледжу, Глухівського, Конотопського, Шосткинського медичних училищ, керівники міста  і району люди, які управляють, призначають, контролюють, фінансують, атестують, допомагають, захищають, оздоровлюють, представники далекого зарубіжжя – наші давні друзі, волонтери з Голландії, керівники лікувальних закладів Лебединщини,  навчальних закладів міста та району, наші випускники та їхні батьки.
      Свято продовжувалось більше трьох години, але цього ніхто не відчув. Все пройшло на одному подиху. Це було не просто свято, а свято душі. Всі вітання межувалися концертними номерами: танцями, піснями, виступами ложкарів. Всі вони були зроблені силами студентів училища  і визначалися своєю неперевершеністю і майстерністю.
     Емоції, отримані під час свята неможливо висловити. Це радість від довгоочікуваних зустрічей і захоплення нашим учбовим закладом. Незважаючи на зміну часів, епох, поколінь, серце нашого училища іще довго битиметься в унісон з часом.