День українського козацтва

     Одразу три свята відзначили в Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка – Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і дуже молоде-День Захисника Вітчизни.
     Всі ці свята пов'язані між собою й виникали послідовно. Студенти групи  2 мА підготували тематичну програму для студентів училища і розповіли про витоки, походження та легенди цих свят, привітали достойних  синів неньки України, які  захищають і захищали рідну землю. В цей урочистий день вшанували всіх, хто причетний до  високого звання Захисника Вітчизни, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Ще більше дізналися наші студенти про  хоробрість і відвагу українських козаків, їх ратні подвиги і життя. На запрошення адміністрації училища  головний зберігач фондів міського Художнього музею імені Б.К. Руднєва Тетяна Химич  представила світлини робіт експонатів музею поважних членів родини Полуботків - Батька Павла, дружини, їх синів та унучок, Данила Апостола. Велика книга  «Україна - козацька держава» розповіла про життя і побут козаків. Кожен з вас поставив себе на місце тих хоробрих людей, які ціною свого життя захистили Батьківщину і тих, хто  сьогодні захищає нашу незалежність. 
     В ході свята звучали козацькі пісні, вірші під супровід скрипки, демонструвалися  відеопідборки, кліпи. І кожен давав собі відповідь на питання: чи зміг би я, чи впорався  б?  І відповідали собі- "Так!".