Україна пам'ятає! Світ - визнає!

     В останні дні листопада Україна в жалобі  приспускає Державні прапори. Запізнілими дзвонами шукає вона мільйони своїх душ, які загубилися під час великого Голодомору, щоби вписати їх в історію Пам'яті, довжиною у 85 років.
     Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка в цей день провели захід «Засвіти пам'яті нетлінную свічу». Викладачі разом зі студентами пройшли тихою ходою від училища до пам'ятника жертвам Голодомору. В тематичних піснях, віршах, спогадах очевидців, історичних довідках та матеріалах ми згадали і розповіли присутнім про страхіття тих років.
     Шановним і поважним гостем на заході був історик, краєзнавець, дослідник подій Голодомору на Лебединщині Борис Ткаченко. З неприхованою цікавістю слухали його виступ студенти-медики. Борис Іванович подарував училищу свої книги, які розповідають про ті страшні події.
     Вшанувавши хвилиною мовчання всіх загублених, студенти запалили і принесли до пам’ятника свічки та корзину з квітами. А під кінець заходу запропонували приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку!», щоб символізувати нашу скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників.