Добро душі...

     Добро душі.
     Ці слова є кредом для наших шановних гостей-директора видавничо-книготоргівельної компанії «АСТАМІР-В» Віктора Смирнова та нашого земляка, підприємця Сергія Лук’яненка, які днями побували уЛебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка.
     Завітали наші гості з приємним сюрпризом – подарунком, який є просто неоціненним для студентів. А саме: за сприяння і підтримки депутата Верховної Ради України Владислава Бухарєва його представник Віктор Смирнов подарував розширений комплект моделей, імітуючих рани і травми. Завдяки цьому подарунку ми зможемо вдосконалювати навички рішення ситуаційних задач, щоб у майбутньому рятувати життя людей.
     Це вже другий фантом, отриманий училищем в дарунок від наших спонсорів. Такий необхідний дарунок тепер уже дасть змогу студентам вдвічі якісніше і професійніше засвоювати знання і отримати роботу у центрах екстреної медичної допомоги.
     Ми горді, що знайомі з такими людьми і будемо брати з Вас приклад, як допомогти іншим. І щиро вдячні за допомогу, підтримку і Вашу добру душу.