День Збройних Сил України

     6 грудня наша держава відзначає День Збройних Сил України. Цьому дню в Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка була присвячена святкова зустріч. Саме для наших захисників ми зібрали найкращі привітання і побажання. Адже це свято стосується всіх, бо це свято України! 
     В цей день до на завітали шановні гості: начальник штабу «Козацтва Запорізького» в Сумській області, генерал-майор Василь Миколайович Северин, заступник голови спілки ветеранів АТО, викладач захисту Вітчизни училища Олег Вікторович Верхов, учасник АТО, солдат батальйону «Айдар» Іван Миколайович Солдатов. В ході заходу грамотами і медалями Голови Слов’янського комітету України в Сумській області та штабу «Козацтва Запоріжського» були нагороджені: директор училища Олександр Дмитрович Удодік, викладач захисту Вітчизни Олег Вікторович Верхов, учасник АТО Іван Миколайович Тарасенко та заступник директора з виховної роботи Світлана Михайлівна Пухно.
     Студенти училища показали проекти про своїх найрідніших людей, які були чи на даний час знаходяться в зоні АТО. Також вони показали проект про нашого викладача Олега Верхова та випускницю училища Євгенію Семененко, яка зараз знаходиться в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих.
     З побажаннями всього найкращого наші студенти ще раз привітали всіх присутніх зі святом і висловили надію, що Україна здолає всі негаразди сьогодення.