На малій сцені театру Щепкіна

     Скоро у студентів найважчий і найцікавіший період життя і навчання – сесія – зимова, відповідальна. Та вирішили викладачі і студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка, що гарним відпочинком і натхненням на гарну її здачу буде поїздка-відпочинок до Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.
     Вже, неодноразове колективне відвідування театру, знову привернуло нашу увагу твором «Одержима» (драма-притча) Лесі Українки. Цього разу актори запросили нас відвідати і переглянути саме цей твір у їхньому виконанні, а ми відразу погодилися.
     Дійство відбувалося на малій сцені театру імені М.С. Щепкіна під режисурою та сценографією Романа Козака. В такому ракурсі і спілкуванні з акторами багато хто побував вперше. Це зовсім інше сприйняття сцени, сюжету і гри акторів. Ось актори прямо перед тобою: ти співпереживаєш разом з ними, сам стаєш частинкою гри того самого сюжету і емоцій.
     Ми, як завжди, відвідали театр великим колективом. Адже разом краще, кожне враження від спектаклю помножилося в десятки разів і стало набагато яскравішим для кожного з нас.