Їх милосердя славлять у віршах поети

     Медик - одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша найпочесніша та подеколи найважча професія - медична сестра. Так їх і називають - сестри милосердя. Проведення  профілактики та лікування, патронаж та допомога вдома, надання допомоги престарілим, робота в перев'язувальних та муніпуляційних кабінетах, в реєстратурі та лабораторіях поліклініки. Медичних сестер фельдшерів, акушерок  в день їхнього професійного свята вітали в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка. 
     Того дня ми вперше провели  об'єднаний  конкурс практичної майстерності «Краща медична сестра» медичних сестер Лебединської центральної районної лікарні, Обласного  дитячого багатопрофільного санаторію «Лебедин» та майбутніх медичних сестер - студентів 4 курсу спеціальності Сестринська справа. В залі  були присутні: викладацький колектив ЛМУ на чолі з директором училища Олександром Удодіком, медсестринські колективи  Лебединської ЦРЛ на чолі з головним лікарем  Владиславом Шепілєм та головною медичною сестрою Оленою Лелюх, «Обласного дитячого багатопрофільного санаторію «Лебедин»» на чолі з головним лікарем Віктором Ревою та  головною медичною сестрою   Людмилою Однороженко та  голова об’єднаної профспілки лікарні Надія Тищенко.
     Зворушливими словами: сестра, сестричка, сестра милосердя ведучі вітали всіх присутніх, дарували музичні номери. В залі панувала святкова атмосфера і очікування конкурсу практичної майстерності. 
     Запорукою успішної роботи медичної сестри є любов до своєї професії, яку вони продемонстрували під час виконання  конкурсних завдань. Перший конкурс «Я все зможу» довів професійність наших учасниць. Другий носив назву  «Я – дипломат» - кожна учасниця отримала завдання, де потрібно проявити  майстерність у спілкуванні з пацієнтом. Ситуативні задачі вирішувалися в конкурсі «Я-віртуоз». Вміння і професіоналізм проявили учасниці в конкурсі «Я-майстриня». І на завершення конкурс «Я - молодець».
     У «Батлі знавців загального догляду та сестринської справи» разом зі студентами другокурсникми  ми довели, що медична сестра має бути взірцем культури, ввічливості, акуратності. 
     Ось і кінець, а хвилювання накопичувалося, бо за висновками журі визначалися кращі з кращих. ІІІ місце розділили: сестра медична процедурна неврологічного відділення  КУ «Лебединська ЦРЛ імені К.Зільберника» Світлана Гарбуз та сестра медична гастроентерологічного відділення КЗ СОР  «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Лебедин» Юлія Побібеч.
     ІІ місце отримали: сестра медична хірургічного відділення КУ «Лебединська ЦРЛ імені К.Зільберника» Катерина Кочетова, сестра медична процедурного кардіологічного відділення КУ «Лебединська ЦРЛ імені К.Зільберника» Вікторія Колесник, студенти 4 курсу спеціальності Сестринська справа  Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка Тетяна Ладур  та Падалка Діана.
     І місце посіли  студентка 4 курсу спеціальності Сестринська справа Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка Ольга Суханова та сестра медична пульмонологічного відділення КЗ СОР «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Лебедин»» Юлія Попова.
     Переможців привітали головні лікарі та директор медичного училища. Відзнаки, солодощі та подарунки отримали всі учасники конкурсу. Так, в день свята хотілося пригостити всіх. Тож зі святкового кошика солодощі отримали всі студенти, медсестри, які завітали на свято, і учасники художньої самодіяльності училища.