«Цікава психологія»

     Для студентів медичного училища цікаво розпочався навчальний тиждень. Це була конкурсна програма «Цікава психологія» – для студентів перших курсів.

     Ми зібралися в актовій залі училища, щоб зануритися у світ цікавої психології, бо знання психології сприяє спілкуванню медичної сестри, фельдшера з пацієнтом, допомагає в розповсюдженні медичних знань.

     Для проведення конкурсу слово надали психологу училища Наталії Володимирівні Михайленко. Команди груп 1мА, 1фА, 1фБ змагалися за перемогу в психологічному конкурсі, відповідали на питання вікторини, змагалися в завданнях на логічне мислення, визначені типів характерів, швидкому реагуванні.

     Ведучі знайомили присутніх з таким психологічним процесом, як пам'ять, законами запам’ятовування, що дуже важливо для студентства. До уваги учасників конкурсу і вболівальників було представлено 7 найбільш цікавих психологічних ефектів. Корисно було всім послухати про цікаві факти з психології, які допомагають в житті людини.

Журі визначало переможців конкурсу. Перемогу здобули студенти групи 1фБ. На згадку про цей цікавий захід всі отримали мудрі вислови великих вчених, які в подальшому обов’язково знадобляться у житті.