Конкурс професійної майстерності «Моя професія - медсестра»

     Нещодавно традиційно в училищі відбувся конкурс професійної майстерності серед студентів групи 4 мА з медичної етики та деонтології «Моя професія - медсестра», який провела викладач Світлана Михайлівна Пухно.
     «Слова, як і ліки, — підкреслював письменник і лікар П. Бейлін, — мають пряму токсичну чи побічну дію. На окремі слова виробляється несприйняття — вони можуть викликати «алергію», шок. А передозуєш, хай навіть за змістом своїм лікувальні слова, може розвинутися «лікарська хвороба». Цей вислів був епіграфом конкурсу.
     Студенти цікаво представили свої команди - «Медсестричка», «Сестри милосердя», «Пізнайки», «Доброта».
     Спочатку команди змагались у брейнстормінгу «Етика взаємовідносин медичної сестри в лікувально-профілактичних закладах різного профілю», потім в конкурсі «Показуха», де демонстрували вміння спілкуватися з пацієнтами різного віку, роду заняття, характеру.
     Цікавою і пізнавальною була конференція «Ораторські змагання», де команди проводили  самопрезентацію при вступі на роботу, піднімали питання медичної реформи, навчали пацієнтів вакцинації. Не були сторонніми на конкурсі і глядачі, вони змагалися в конкурсі «Подарунок жестом», тестуванні «Чи вміємо ми слухати?».
     У конкурсі «Я медсестра і цим горджусь» студенти розповіли,  чому вони обрали професію медичної сестри.
     Підсумок конкурсу підвела заступник директора з навчальної роботи Жанна Василівна Смолова. Перемогу здобули студенти групи «Сестри милосердя» і цим довели, що "Унікальність покликання медичної сестри полягає в тому, щоб надавати кожній людині, хворій чи здоровій, допомогу в усьому, що сприяє здоров'ю чи його відновленню».