День захисту дітей в ТОВ "Мрія"

     Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей студенти – волонтери Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка прийшли привітати дітей ТОВ «Мрія». Це ті дітки, якими наше училище опікується вже більше 20 років. Ми зiбралися , щоб черговий раз побути з ними разом, щоб подiлитися теплом i щирiстю своїх душ, привітати зі святом і влаштувати концертну програму, щоб низько вклонитися батька цих діток.
     В цей день  звучали слова вдячності людям, які зберегли найцінніше: милосердя, доброту і любов, небайдужість до людських проблем,а саме директору медичного училища Олександру Дмитровичу Удодіку. З гостинцями і вітальними словами завітали на свято: фахівець  з соціальної роботи Лебединського районного центру соціальної служби для сім»ї дітей та молоді  Харченко Наталія Іванівна, заступник  начальника  управління праці та соціального захисту населення,начальник  відділу сімейної , гендерної політики та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Лебединської міської ради   Ніна Василівна Гончарова. Крім концертної програми студенти – медики також передали солодощі  дітлахам. Так приємно було відчувати ,що люди з добрими серцями об’єднуються і разом, підтримуючи один одного мудрістю та любов’ю,  долають усі перешкоди.
     Кожна людина живе сподіваннями на краще. Надія на щасливе майбутнє є  тією творчою силою, яка допомагає жити й творити. Життєвим прикладом цього є батьки і діти Лебединської міської організації інвалідів «Мрія» на чолі з керівником Таїсією Петрівною Іванчук.  Ми отримували оплески і вдячності за проведений захід від дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх батьків, натомість даруючи їм години позитиву і підтримки. Завершився захід побажальними словами:
Усім вам зичимо у цю чудову днину
Людського щастя й хатнього тепла,
Щоб не спіткала вас лиха година,
Щоб більше радості вам доля принесла.