Визначними місцями Лебедина

     Серед напруженого графіку навчання, здачі іспитів та заліків студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка завжди знаходять час, щоб розширити коло своїх знань. Цього разу ми запропонували їм ознайомитися з історією  нашого міста. Першокурсники з задоволенням  скористалися  пішохідною оглядовою екскурсією по місту, яку для нас провела  молодший науковий співробітник міського Художнього музею Ліна Аксененко.
     Екскурсія – це також особливий вид навчального заняття,який для наших студентів поєднав вже знані програмні матеріали з новими, почутими саме тут, на екскурсії. Адже місто наше багате на цікаві архітектури і історичні пам’ятки, визначні історичні події. Екскурсійні лекції слухалися з цікавістю, бо подавалися в цікавій і  професійній формі. Екскурсовод вміло поєднувала подану інформацію з уже відомою для студентів, що надавало екскурсії живого спілкування і кращого запам’ятовування.
     Після закінчення екскурсії в цікавій формі провели підсумкову бесіду. Студенти обмінялися враженнями, розповіли про свої думки, відповідали на питання, які виникли під час екскурсії і самі задавали їх. Такі екскурсії ми проводимо щороку і нинішня була дуже цікавою та пізнавальною.