Молодь ЛМУ – за здоровий спосіб життя

     В міському сквері було гамірно і людно. Учні шкіл, гості та жителі міста зібралися на спортивному майданчику, щоб долучитися до акції «Молодь ЛМУ – за здоровий спосіб життя». Студенти першого курсу медичного училища розпочали свою програму зі звернення до присутніх про переваги здорового способу життя та черговий раз довели, що ми – за здоровий спосіб життя. 
     Конкурсну програму оцінювали члени журі: директор медичного училища імені професора М.І. Сітенка Олександр Дмитрович Удодік, заступник директора з навчальної частини Жанна Василівна Смолова, заступник директора з виховної роботи Світлана Михайлівна Пухно та викладачі фізичного виховання училища Олександр Сергійович Кримець і Олег Олександрович Закаблук. 
     Студенти груп 1мА, 1фА, 1фБ показали свої виступи, продемонстрували фізичні таланти, змагалися в спортивних естафетах і змаганнях з фізичних якостей на витривалість, силу, гнучкість, спритність. До участі у вищеперерахованих змаганнях долучалися учні шкіл. За участь і перемогу вони отримували подарунки. Згідно визначених тематик кожна група прийняла участь у конкурсі плакатів та фото колажів.
     За висновками журі ІІІ місце отримала команда групи 1фБ, ІІ місце – група 1фА і перемогла група 1мА.