Засідання поетичного гуртка «Оксамитові рядки»

     Відбулося чергове засідання поетичного гуртка «Оксамитові рядки» в Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка. Воно пройшло у тісному дружньому поетичному колі і мало назву «Душа в поезії купається».
     Цього разу зустріч для нас була надзвичайно приємна і трохи хвилююча: до нас в гості завітали юні обдарування, талановиті поети-початківці учні шкіл міста. Звичайно ж, ми щиро раді були бачити і чути поезію та прозу відомих місцевих іменитих метрів пера, асів поетичного рядка – Бориса Івановича Ткаченка, директора школи-інтернату для глухих дітей Анатолія Васильовича Удода, викладача-ветерана училища Павла Давидовича Реву і студентів-медиків, які поряд з навчанням, знаходять час вилити свої почуття і роздуми в поезії. В ході заходу ми зробили опит з питань: «Що для кожного учасника значить поезія та як вона впливає на їхнє життя?».
     Були і приємні сюрпризи. Свої відео-звернення нам надіслали випускники училища Тетяна Волочаєва і Карина Пелещенко, а також наші колеги по поетичному гуртку – студенти Глухівського медичного училища.
     Ми спробували довести, що всі присутні справді таланти і спонтанно на заданий рядочок написали віршовані рядки. Зі своїми портфоліо, подарунками учасники зробили фото на згадку.