День Святого Миколая

     З притаманною медикам гуманністю, добротою та щедрістю відзначили в Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Сітенка День Святого Миколая.
Напередодні всі були в приємних приготуваннях до свята: прикрашали рідне училище, налаштовувалися на мажорний лад, готували подарунки. І з самого ранку 19 грудня ми зустрічали один одного теплими вітаннями і сюрпризами. Найголовнішим приємним і щедрим сюрпризом для всіх, як викладачів так і студентів, стало вітання нашого шановного директора Олександра Дмитровича Удодіка, який, перевтілившись в образ Святого Миколая, обійшов всі групи училища, обдарувавши кожного студента подаруночком від «Миколайчика». Такі ж «Миколайчики» з задоволенням отримали і викладачі училища.
     Продовжили свої вітання і студенти-медики. Вони, вже традиційно, завітали до підопічних відділення паліативної та хоспісної допомоги Лебединської ЦРЛ. З підготовленою програмою і побажаннями всього найкращого від імені всіх, хто працює і навчається в медичному училищі, вітали пацієнтів і працівників закладу. Подаруночки кожному вручив Святий Миколай і засвітив вогник надії в очах і душах присутніх.