«Молодь – за здоровий спосіб життя»

     Студенти другого курсу Лебединського медичного училища, перейнявши естафету від третьокурсників, взяли участь у заході, присвяченому пропаганді здорового способу життя «Молодь – за здоровий спосіб життя». В спортивній залі медичного училища зібралися групи 2мА, 2фА, 2фБ, адміністрація училища, викладачі і студенти вболівальники. Енергійні, завзяті команди студентів черговий раз довели, що ми – за здоровий спосіб життя!
     Після візитки-представлення та виступу кожної команди викладачі фізичної культури провели спортивні естафети і змагання на витривалість, гнучкість, спритність, прийняли участь у конкурсах плакатів та фотографій, оригінальному жанрі.
     Зустріч ,яка принесла нам багато доброго і корисного підходила до кінця. Журі визначало переможця. Нею стала команда групи 2фА. Відзнаки і нагороди командам вручив директор училища Олександр Дмитрович Удодік. Висновком для всіх було те, що здоровий спосіб життя – це круто!
     Наші студенти-медики обирають правильний шлях. Естафету від другокурсників перейняли студенти першого курсу, які також покажуть нам свої програми.