Свято останнього дзвоника для студентів фельдшерського відділення

     Свято останнього дзвоника – дзвінка прощання з училищем студентів фельдшерського відділення пройшло в медичному училищі. Оплесками ми запросили до зали студентів груп 4фА та 3фВ.
     У форматі представлення фільму «Крізь терни до зірок» ведучі оголошували музичні номери та виступи. Майбутніх фельдшерів привітали – директор училища Олександр Дмитрович Удодік, заступники директора Жанна Василівна Смолова, Світлана Михайлівна Пуно, керівник практики Надія Георгіївна Брага, завідувач фельдшерського відділення Олена Анатоліївна Повидиш.
     Фельдшер – це життєлюб, це розуміння чужої біди, це мудрість і людяність, це душа і серце віддані людям. Не одне покоління випускників нашого училища постійно доказує, що саме в нашому навчальному закладі навчають бути такими медичними працівниками. Студенти радували нас своїми концертними номерами: піснями, танцями, виступами разом з класними керівниками, виконанням авторських віршів, сценок. Незабутні, казкові роки нагадали майбутнім випускникам першокурсники, які подарували їм солодощі та яскраві музичні номери. 
     Пролунав останній дзвоник. Право надати його було надано президенту училища Марії Лобатюк. Побажавши удачі на переддипломній практиці, ліцензійному та державному іспитах в єдиному пориві студенти груп 4фА, 3фВ та присутні в залі виконали Гімн училища.