Останній дзвоник

     Пролунав останній дзвоник для студентів медсестринського відділення  групи 4мА. Під дружні оплески присутніх ми запросили студентів групи 4мА до святкової зали, щоб відзначити останній день навчання 4-го курсу. Ще раз із задоволенням перегорнули сторінки незабутнього студентського життя, згадали всі роки навчання, здачі - перездачі, сесії… 
     До студентів  звернувся директору училища Олександр Дмитрович  Удодік, який навчав систематизувати свої знання і ніколи не сумніватися у правильних відповідях. Вітали студентів заступники директора училища Жанна Василівна Смолова та Світлана Михайлівна Пухно, завідуюча практикою Надія Георгіївна Брага, завідувач медсестринським відділенням Валерій Володимирович Каплун, класний керівник Ніна Петрівна Гляненко, батьки і гості свята.
     Студенти групи 1мА нагадали чарівні, казкові, незабутні роки навчання. За  давньою училищною традицією вони сказали вітальні слова своїм четвертокурсникам, подарували музичний номер та смачний торт. В свою чергу привітали своїх послідовників і четвертокурсники.
     Дзвінкоголосо прозвучав останній дзвоник. Право надати його було надано старостам підгруп групи 4мА. Завершилася урочисто-концертна програми загальним виконання Гімну училища і незабутньою фотосесією.