Флешмоб «Україна понад усе»


   У спортивній залі  Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка за ініціативи училища та підтримки міського голови і відділу освіти Лебединського міськвиконкому, відбувся міський флешмоб «Україна понад усе»,  який пройшов в рамках проведення заходів, присвячених 26-річчю Незалежності України.

Детальніше

"Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс"

  У ці дні ми привертали увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 млн. 100 тис. наших співвітчизників і жителів інших держав. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову. В Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка відбувся захід "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс".

Детальніше

Благодійний ярмарок по збору коштів воїнам АТО

     Благодійний ярмарок по збору коштів  воїнам АТО відбувся в нашому місті Лебедині. Акція розгорнулася на центральній площі міста. Свої вироби на ньому представляли освітні заклади Лебедина. Студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка активно включилися в роботу. 

Детальніше

Літературні посиденьки


В Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка відзначили Всесвітній день поезії проведенням літературних посиденьок літературного гуртка «Оксамитові рядки» з участю студентів (поетів-початківців)  училища та місцевих поетів Івана Васильовича Летюки , Аліни Огієнко та викладача – ветерана  Павла Реви.


Детальніше

Відзначаємо 28 - річницю виведення військ з Афганістану

Відзначаючи 28- річницю виведення військ з Афганістану, в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка відбулися заходи щодо вшанування цієї дати та воїнів-афганців. В цей день прямо біля входу  в головне приміщення училища було розміщено банер «Живи і пам»ятай» з фотоматеріалами події страшної 10-річної афганської війни.

Детальніше

«Соборна моя Україна»

В Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка відбулися урочистості  і виховна година,присвячені відзначенню Дню Соборності «Соборна моя Україна». Студенти групи 1 ФБ розповіли про історичні події, пов’язані з проголошенням Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки,виконали пісні,присвячені цій величній даті та декламували вірші. На зустріч зі студентством і викладачами прийшов місцевий краєзнавець, історик,письменник Борис Іванович Ткаченко. Він розповів  цікаві історичні факти, пов’язані з подіями 22 січня 1917 року. Хвилиною мовчання ми вшанували  всіх загиблих в боротьбі за Свободу і Незалежність України. Година єдності завершилася виконанням Державного Гімну та переглядом відеофільму про колективне виконання Гімну України викладачами і студентами нашого училища.

Детальніше