Дводенний похід

     Під гаслом «Україна понад усе в серці моїм» Лебединське медичне училище імені професора М.І Сітенка провело щорічний дводенний похід. Дні були надзвичайні. Тепла погода і річкова прохолода зустріли нас в селі Червлене на заздалегідь визначеному місці. Кожен чітко знав свої обов’язки тож наметове містечко, місця для проведення естафет і змагань, імпровізована сцена та польова кухня зросли швидко.
     Впоравшись з першочерговими завданнями студенти зібралися на годину психолога «Психологічна допомога людям в стресових ситуаціях» і вишикувалися на урочисту лінійку. Директор училища Олександр Удодік побажав усім гарного відпочинку і переможної участі у конкурсах та естафетах. Хвилиною мовчання ми вшанували всіх відважних воїнів-захисників нашої Батьківщини та мирних людей, які загинули під час бойових дій на Сході України.
     За два дні треба було встигнути все: пройти навчальні майстер-класи із надання долікарської допомоги, взяти участь у конкурсі патріотичної пісні серед груп, військово-спортивній естафеті, купальських конкурсах «Лісова красуня», «Найкращий віночок», конкурсі на виготовлення квітки папороті, науковому квесті з загальноосвітніх предметів, виступити з флешмобом від студентів перших курсів і, звичайно ж, потанцювати на незабутній студентській дискотеці.
     Ранок другого дня розпочався оздоровчою гімнастикою. Після смачного сніданку студенти продемонстрували свої знання у конкурсі «Сумщина краєзнавча». Все заплановане встигли зробити за ці два чудові дні. Під час заключної лінійки студенти груп висловили свої позитивні враження від похідних заходів. Так як дводенна похідна програма була насиченою і різноманітною і наші походи це завжди не тільки відпочинок, а і поєднання корисного і повчальним то за свої старання студенти отримали солодощі.
    Сам похід став справжнім показником доцільного і змістовного використання студентами свого вільного часу, виховання патріотизму, популяризації здорового способу життя.