Місце зустрічі - рідне медичне училище (Зустріч випускників 2018 р.)

     Традиційно щороку у лютому місяці на побачення з рідною Альма-матер прийшли випускники Лебединського медичного училища імені професора М. І. Сітенка. Місце зустрічі, звичайно ж училище – місто юності і спогадів. 
     В актовій залі відбувся цей вечір, на якому були присутні випускники всіх років, в тому числі ювілейних та наймолодші випускники 2017 року. З порогу всі, хто завітав в цей день до училища, відчули теплий прийом, бо кожного ми запрошували у кав'ярню посмакувати духмяним чаєм та поспілкуватися. А потім починалося найцікавіше. Випускники мали змогу сфотографуватися у фото-зоні, у спеціально відведеній аудиторії зробити відео звернення, висловити відео побажання для нинішнього студентства. В іншій аудиторії їх зустріли показом відеороликів і міні-проектів про училище. Піднявшись на другий поверх, випускники зустрілися зі студентством, які демонстрували своє вміння по наданню першої домедичної допомоги, трохи далі наші випускники залишали свої записи у Книзі відгуків та побажань. Біля столів реєстрації було неабияк жваво, бо студентам було цікаво дізнатися про кожного випускника: хто звідки приїхав, коли закінчив училище та де працює в даний час. 
     На присутніх чекав святковий концерт, привітання директора та цікава презентація з переглядом фото з найяскравіших моментів життя училища та випускників. Зустріч пройшла під гаслом «Надбання училища». Із задоволенням випускники розповідали про себе та свою роботу. Виступів було багато і жоден з них не залишив байдужими слухачів в залі. 
     Та унікальним і трепетним моментом було запрошення на сцену випускника, який закінчив училище, тільки уявіть, 60 років тому. Цим випускником був відомий у нашому місті лікар, чудова людина, професіонал своєї справи – Леонід Дєментієнко. 
     І як не намагалися ведучі, заступники директора, Жанна Смолова та Світлана Пухно коротко розповісти про кожен випуск, часу все ж таки це зайняло чимало. А як же інакше, адже цього року до нас завітали ще й випускники, які закінчили училище 50 років тому і стали світилами медицини, видатними медиками. Це наша гордість. Ми гучними оплесками запрошували на сцену Івана Гриценко – професора, Лауреата Державної премії України, Заслуженого працівника освіти, завідувача кафедри медичної хімії НФаУ, Президента Лебединського земляцтва; Володимира Зеленого – Заслуженого лікаря України; Івана Летіка - проректора Харківського НМУ, професора, Заслуженого лікаря України; їхніх одногрупників - Василя Івченко, Миколу Гречаного, Віктора Стеценка, Галину Бурлюк, педагога-ветерана училища Михайла Корчменка. Всі вони отримали, започатковані в цьому році, «Сертифікати Почесного випускника училища», а вони нам на згадку подарували чудову картину, яка прикрасить аудиторію нашого училища.
     Протягом свята на сцену піднімалися випускники всіх ювілейних років. І пішли спогади. Спогади про веселе, безтурботне студентське життя, цікаві історії, заняття… Це були не тільки уроки знань, а й уроки життя. Згадували викладачів і однокурсників, які відійшли у вічність, але не з їхньої пам'яті. Вшанували всіх хвилиною мовчання. 
     І ось пролунав дзвоник – незмінний символ студентського життя. Його дзвінкий голос нагадав кожному роки навчання. Відзначали, що з кожним роком училище дуже змінюється, осучаснюється, а самі випускники стали матусями, татами, бабусями і дідусями. Щиро раділи зустрічі з викладачами, які у різні роки працювали в училищі, які сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку. 
    Добігло кінця свято… Останнім його акордом стала фінальна пісня про щирих друзів. Свято завершилося, але у стінах училища ще довго тривало обговорення, обмін враженнями, слова вдячності. Дякувати училищу і викладам справді є за що: за надані висококваліфіковані знання, творчі ідеї, готовність прийти на допомогу, моральну й матеріальну підтримку всіх абсолютно випускників і студентів. 
     До наступної зустрічі наступного року, наші шановні випускники. 
     Ми будемо на Вас чекати!